Rolling

Notifications

Close

Tarned

Üheks Rollingu tipmistest prioriteetidest on tagada klientidele kiired ja operatiivsed tarned. Oma regulaarselt uuendatava transpordipargi ja logistikatöötajate ressursside tõttu oleme veendunud, et suudame teistest kiiremad ja organiseeritumad olla! Kuigi me püüame tellimused kiiresti kohale toimetada, peame ikkagi arvestama kaupade tarneaegu pikendavate argiste liiklusummikutega. Seepärast oleme oma klientidele südameile pannud, et nad tellimuste teostamist päris viimasele hetkele ei jätaks.

Üle 25-eurose (ilma km-ta) tellimuste kohaletoimetamine on üle Eestis tasuta! Alla 25-euroste tellimuste kohaletoimetamise tasu 3.99 eurot (ilma km-ta). Kassettide täitmise puhul tagatakse tasuta kohaletoimetamine ilma tellimuse minimaalset tellimussummat kohaldamata. Soodsamate tarnetingimuste saamiseks võtke palun ühendust meie müügispetsialistidega.

Kauba kättesaamisel Rollingu laost Tallinnas, Betooni 1 ei lisandu tarnekulu sõltumata tellimuse summast.

Tallinna ja Tallinna ümbruse klientide tellimusi, mis on esitatud tööpäeval enne KELLA 15.00, tingimusel et kaup on laos, toimetame kohale juba järgmise tööpäeva jooksul! Eesti piirkondade tellimusi antakse kohaletoimetamiseks üle meie logistikapartneritele sama tööpäeva jooksul ning neid tarnitakse võimalikult lühikese ajaga.

 

Niipea, kui me oleme vastava tellimuse kätte saanud (telefonitsi või Rolling on-line süsteemis), edastame selle kohe vastava rajooni logistikatootaja mobiilseadmele, antud logistikatootaja tutvub tellimust puudutava teabega ning hakkab seda täitma. Selleks alustatakse alustuseks kauba reserveerimisega, hiljem kauba staatust muudetakse seni, kuni see on tarnitud. Kui te olete Rolling Online süsteemi kasutaja, siis võite seirata tellitud kauba staatust ning selle muutusi. Taoline logistikatöö võimaldab Rollingu kulleritel tihtipeale juba tellimuse vastuvõtmisele järgnenud paari minutiga kliendi juurde jõuda!

 

 

rolling!Tasuta tarned
Suur ladu
20 aastat kogemust
Ohutu töökeskkond

Rolling Kroonid

Sulge

Pakume Rolling Online kasutajatele tutvumiseks uut ja unikaalset ekstrat – lojaalsusprogrammi Rollingu Kroonid!

Kliendil on võimalik Rollingu netipoes www.rolling.ee ostes hakata koguma Rollingu Kroone (=EUR).

Kogutud Rollingu kroone võib kasutada 2 viisil:

  1. nendega võib arveldada tellitud kaupade ja teenuste eest, saades seeviisil täiendavaid hinnasoodustusi ning suurendades oma ettevõtte kokkuhoidu;
  2. Rolling Online kasutajad võivad kogutud Rollingu kroonide summa ulatuses valida endale boonuskaupade kataloogist meeldivaid kingitusi – olgu selleks igatsugu tarvilised asjad, kinkekaardid, reisipaketid, keelekursused jmt.meeldivad auhinnad.

Kogutud Rollingu kroonide summat saab lojaalsusprogrammi liige kontrollida, logides sisse Rolling Online süsteemi jaotisse – Minu profiil. Kogutud Rollingu kroonide kehtivusaeg on 1 (üks) aasta alates nende saamise päevast. Kõige vanemaid kogutud Rollingu kroone kasutatakse arveldamishetkel esimesena.

Lojaalsusprogrammiga liitumiseks palume ühendust võtta meie müügispetsialistidega!

Olete oodatud registreeruma, nautimaks juba täna kõiki Rolling klientide eeliseid!

Ostukorv

Sulgema
Your basket is empty
Your basket currently is empty

Kassettide otsija

Sulge
Riik
Keel

Minu profiil

Sulgema

Teie müügispetsialist

Ielikt grozā

Aizvērt

Kasutajate haldus

Sulge

Võrdle tooteid

Võrdle Sulge