—>

Tarned

Üheks Rollingu tipmistest prioriteetidest on tagada klientidele kiired ja operatiivsed tarned. Oma regulaarselt uuendatava transpordipargi ja logistikatöötajate ressursside tõttu oleme veendunud, et suudame teistest kiiremad ja organiseeritumad olla! Kuigi me püüame tellimused kiiresti kohale toimetada, peame ikkagi arvestama kaupade tarneaegu pikendavate argiste liiklusummikutega. Seepärast oleme oma klientidele südameile pannud, et nad tellimuste teostamist päris viimasele hetkele ei jätaks.

Üle 25-eurose (koos km-ga) tellimuste kohaletoimetamine on üle Eestis tasuta! Alla 25-euroste tellimuste kohaletoimetamise tasu 5,49 eurot (koos km-ga). Soodsamate tarnetingimuste saamiseks võtke palun ühendust meie müügispetsialistide.

 

Niipea, kui me oleme vastava tellimuse kätte saanud (telefonitsi või Rolling on-line süsteemis), edastame selle kohe vastava rajooni logistikatootaja mobiilseadmele, antud logistikatootaja tutvub tellimust puudutava teabega ning hakkab seda täitma. Selleks alustatakse alustuseks kauba reserveerimisega, hiljem kauba staatust muudetakse seni, kuni see on tarnitud. Kui te olete Rolling Online süsteemi kasutaja, siis võite seirata tellitud kauba staatust ning selle muutusi. Taoline logistikatöö võimaldab Rollingu kulleritel tihtipeale juba tellimuse vastuvõtmisele järgnenud paari minutiga kliendi juurde jõuda!

 

 

Võrdle tooteid

Eemalda kõik